Vysoká kvalita služeb

Spolehlivost

Profesionální tým

Mezinárodní nákladní doprava

Na silnici jsme s Vámi již od roku 1991. Od založení společnosti jsme zajistili přepravu zboží do mnoha evropských zemí. Mezi nejčastější cílove destinace patří zejména Německo, Rakousko, Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Švýcarsko a Francie. Umožňujeme přepravu až 26 tun při výšce nákladového prostoru až 3 metry. Disponujeme velmi mladým vozovým parkem, který pravidelně obměňujeme. Přepravy jsou pojištěny dle úmluvy CMR.

Více informací

 

Spedice

Přepravu zboží v současné době realizujeme prostřednictvím vlastního vozového parku, který zahrnuje třístranné plachtové návěsy. Pro zajištění plynulé dopravy zboží jsme zavedli dohled nad vozidly pomocí technologie GPS. Naši zákazníci tak mají vždy přehled nad svým zbožím. Dokážeme tak zároveň optimalizovat režim přepravovaného zboží v důsledku dopravní komplikace. Pro drobné dopravce nabízíme vytěžování vozidel za zajímavých podmínek.

Více informací

Autoservis + Pneuservis

Autoservisu a pneuservisu se věnujeme od roku 2008. Za tuto dobu jsme již dokázali přezout  spousty pneumatik a odstranit mnoho závad na osobních a nákladních autech. Přezouváme veškeré pneu, od moto přes osobní, nákladní až po agro pneumatiky. O Vaše požadavky a přání se postará důkladně vyškolený personál. 

Zaměřujeme se na vozy BMW

znak_bmw

Více informací

Ekologie pro nás na 1. místě

Všechna naše vozidla splňují nejpřísnější ekologické normy, což lze považovat za hlavní politiku naší společnosti v oblasti ochrany životního prostředí. Provozujeme proto pouze ekologická vozidla, která splňují emisní normu EURO 6. Při přepravě nákladu vždy myslíme na ochranu životního prostředí a přírodu kolem nás.

O nás

 

Naše společnost PROFIT TRANS s. r. o. se zabývá především mezinárodní nákladní dopravou, spedicí, autoservisem a pneuservisem. Největší důraz klademe na bezpečnou přepravu zboží, ochranu životního prostředí a spokojené zákazníky a zaměstnance. Potřebujete s čímkoliv poradit či pomoct? Neváhejte nás kontaktovat.

Kde nás najdete

Adresa provozovny
Dolní Bohušice 877
Světlá nad Sázavou
582 91

Kontakty

PROFIT TRANS s.r.o.

Sídlo:
Sázavská 926
582 91 Světlá nad Sázavou

Provozovna:
Dolní Bohušice 877
582 91 Světlá nad Sázavou

mobil: +420 602 427 000

e-mail: nespor@profittrans.cz
www: www.profittrans.cz/

Profittrans
Profittrans

Zvolte, komu chcete dotaz odeslat

Chcete, abychom Vám zpracovali cenovou nabídku na přepravu konkrétní zásilky nebo se na cokoliv zeptat?

Neváhejte nás kontaktovat