Mezinárodní nákladní doprava

Mezinárodní nákladní dopravou se zabýváme již od roku 1999. Ovšem již v roce 1991 zahájil své podnikání zakladel společnosti Josef Nešpor, v té době realizoval své aktivity v rámci vnitrostátní nákladní dopravyV roce 1999 došlo díky úspěšně  se rozvíjejícím podnikatelským aktivitám k přeměně na společnost PROFIT TRANS s. r. o. Společně s touto transformací společnosti došlo především k rozšíření aktivit do oblasti mezinárodní nákladní dopravy.

Přepravu zboží realizujeme prostřednictvím vlastního vozového parku, který je pravidelně obměňován. Všechny naše nákladní soupravy obsahují třístranné  plachtové návěsy. Pro své zákazníky jsme schopni přepravovat různé druhy nákladů až do celkové hmotnosti 26 tun. Maximální výška nákladu je limitovaná vnitřní výškou plachtového návěsu, která činí 3 metry.

Naše priority v oblasti mezinárodní nákladní dopravy

Hlavní prioritou naší společnosti je spokojený zákazník a zaměstnanec. Velký důraz proto klademe na spolehlivost, transparentnost poskytovaných služeb a osobní přístup. Mezinárodní nákladní doprava vyžaduje zajištění plynulé dopravy. Z tohoto důvodu jsme zavedli do našich vozidel technologii GPS, díky které můžeme optimalizovat přepravu zboží v důsledku na dopravní kongesce. Zákazníci se u nás nemusí obávat ani o bezpečnost přepravovaného zboží. Pro své zákazníky máme sjednané pojištění nákladu na hodnotu 7 mil. Kč.

Všechna vozidla také splňují nejpřísnější ekologické normy, což lze považovat za hlavní politiku společnosti v oblasti ochrany životního prostředí. Společnost proto provozuje pouze ekologická vozidla, která splňují emisní normu EURO 6.

Mezi nejčastější destinace v rámci mezinárodní nákladní dopravy přepravujeme především do Německa, Rakouska, Itálie, Švýcarska, Maďarska a Francie.

V roce 2008 jsme zakoupili nové sídlo společnosti v Dolních Bohušicích. Zároveň jsme v tomto roce rozšířili naše služby o pneuservis a autoservis a spediční služby

Náš vozový
park

 

Vozový park postupně rozšiřujeme a obnovujeme. Chceme zajistit co největší pohodlí pro přepravu nákladu a pro naše zaměstnance. Veškerý náš vozový park splňuje přísné ekologické normy EURO 6. Ochrana životního prostředí je pro nás totiž velmi důležitá.